Beydağ Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Beydağ Kardeşler nakliyat

Taşıma kapsamında 1964'ten bu güne görev ifa ettiğimiz süre içinde çok sayıda kişi, işletme ile kamu teşekkülüne nakliye işi yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu sektörde tercih edilen taşıma organizasyonları içerisinde yer almaktadır.

Hizmet verdiği müşterilere yüksek standartlarda ve güvenceli işlemler yapan Kardeşler Nakliyat, uzun mazisinde güçlü referanslar elde etmiştir.

Kardeşler Nakliyat organizasyon altyapısı, şehir içi ve şehirlerarası lojistik faaliyet alanında kullandığı 3 tane orta boy ve 4 adet büyük ölçekte taşıma aracı, lokal sahada asansörlü taşıma faaliyetlerinde faydanıza sunduğu üç adet gezici asansör aracı, ev eşyası depolama işlemleri amaçlı 1000 metrekare iç alanı olan, güvenli deposu ile aynı zamanda nakli yapılacak her türlü materyal ve eşya çeşidine elverişli belirlenmiş ambalaj gereçleri deposundan meydana gelmektedir. Bununla birlikte şirketimizin, hizmet verdiği kişi ve kurumların eşya nakli istemlerine sıkıntısız çözümler sunabilme hedefiyle görevlendirdiği, tümü kendi sınıfında eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosu mevcuttur.

"Beklediğiniz Tarzda" sözcüğüyle, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren işletmemiz, müşterilerinin gereksinimlerinin uygun koşullarda, yüksek standartlarda, güvenceli bir şekilde ve vaktinde sağlanmasını reel hareket tarzı olacak biçimde özümsemiştir.

» Kardeşler Nakliyat | » İzmir Evden Eve

 

Beydağ Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Düşünceleri

 • avatar resmi
  Ekrem TEKİN

  Beydağ'da asansörlü nakliye sistemi olan eşya taşıma şirketlerini inceledim. Kardeşler Nakliye firmasının diğer firmalara kıyasla daha profesyonel olduğunu gördüm ve eşyalarımın nakliyesi hususunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyat yetkilisi Ömer bey ile irtibatta olduk ve dairemin taşınması bitti. Herhangi sorun görmedim. Evimdeki eşyalar zarar görmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Firmayı tüm Beydağ'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Ahmet KAPLAN

  Bir öneri neticesinde Beydağ Kardeşler Nakliye ile anlaşarak eşyalarımı taşıdım. Haldun bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen profesyonelce görevlerini tamamladılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir şekilde taşımacılık işlemini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya nakliyesi işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ruşen SARI

  Evimi Beydağ'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Nakliye şehirler arası ev taşımacılığı konusunda belli ki kaliteli bir firma. Mükemmel bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı güzelce ambalajladılar. İtinalı ve düzenli çalıştılar. Kardeşler Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.