şehirler arası nakliyat

Beydağ Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler arası taşıma, şehir içi taşımacılık işlemlerine nispeten uzak mesafeli nakliye biçimidir. Nakliye itibariyle farkları yoktur. Şehirlerarası taşımacılıkta uzaklık çoktur. Bu nedenden ötürü, bu gaye gayesiyle sevk edilecek taşımacılık vasıtalarının uzak yola karşı muhafazalı ve sağlam yapıda olması gerekmektedir. Kuruluşumuzun faydanıza sunduğu iller arası nakliyat araçları, dirençli ve korunaklıdır.

Şehirler Arası Nakliyat Ne manaya gelmektedir? Ne şekilde Sonuçlandırılır?

Çağımız lojistik tekniklerinin olumlu anlamda şekillenmesiyle, kapalı kasa araçların konforu ve sağlamlığı artmıştır. İller arası Nakliye hizmetlerinde, değişik araçları kullanan organizasyonumuz, süratli ve güvenilir nakliyat organizasyonu sunmaktadır. Yurdumuzun tamamına şehirler arası nakliye hizmeti sunan kurumumuz, müşterilerimizin isteklerine en kaliteli biçimde cevap verebilmek düşüncesiyle, mecburi anlamda tüm koşulları yerine getirmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye işlerinde, profesyonel elemanlar görevlendirilir. Aynı zamanda kuruluşumuzun tatbik ettiği kaliteli operasyonlar kapsamında son derece hassas taşıma hizmetleri yerine getirilmektedir.

Şehirler arası Taşımacılık Kapsamı?

Yerinde İnceleme işlemiyle taşıma işlemleri başlar ve gereken nakliye aracı, eksper raporu ile belirlenir. Anlaşma sonrası ev eşyaları ve elektronik aygıtlar teminat altına alınır. Hassas eşya ve malzemelerin özel şekilde ambalajlanması ve diğer eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması işlemlerinden sonra, nakliyat sebebiyle belirlenen araca tüm eşyalar yüklenir. Öncelikle büyük ve mukavemetli ev eşyaları istiflenir ve akabinde kırılabilir ev eşyaları indirilir.

Çelik kasa kamyon, kamyonet ve tırlarımızın eşya taşıma hizmeti sebebiyle özgün bir biçimde üretilmesiyle, şehirlerarası nakliyede tüm eşyalarınızın ziyan görmeye karşı korunması tam olarak sağlanmaktadır.

Organizasyonumuz adına Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olması temel amacımızdır.

Şehirlerarası nakliye faaliyetleri alanında, ambalajlama ve kolileme işlemleri özeldir. Uzak yolun sıkıntılarıyla yük ve eşyaların taşınacağı yörenin genel özelllikleri düşünülür ve bu doğrultuda ambalajlama metodları yerine getirilir. Paketlemeden itibaren istifleme faaliyeti yerine getirilir. Dikkatle yerine getirilen paketleme ve istifleme ile eşyalar zarar görmeye karşı muhafaza edilmektedir. Şehirler arası nakliyat adına mecburi olan tüm belgelerimiz vardır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip bireylerdir. Kuruluşumuzun ve personelimizin sahip bulunduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek bütün resmi ve gayriresmi problemler ortadan kaldırılmıştır. İşletmemiz tonaj konusunda tedbirli hareket etmektedir.

İller arası nakliyat maliyetleri, taşınılacak ilin uzaklığı, çelik kasa taşıtın özellikleri, ihtiyaç duyulan ek seçenekler ve aracın kapasitesi gibi durumlara bağlıdır. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat hususunda en makul bir kapsamda fiyat belirlemektedir.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Beydağ Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Düşünceleri

 • avatar resmi
  Ekrem TEKİN

  Beydağ'da asansörlü nakliye sistemi olan eşya taşıma şirketlerini inceledim. Kardeşler Nakliye firmasının diğer firmalara kıyasla daha profesyonel olduğunu gördüm ve eşyalarımın nakliyesi hususunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyat yetkilisi Ömer bey ile irtibatta olduk ve dairemin taşınması bitti. Herhangi sorun görmedim. Evimdeki eşyalar zarar görmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Firmayı tüm Beydağ'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Ahmet KAPLAN

  Bir öneri neticesinde Beydağ Kardeşler Nakliye ile anlaşarak eşyalarımı taşıdım. Haldun bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen profesyonelce görevlerini tamamladılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir şekilde taşımacılık işlemini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya nakliyesi işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ruşen SARI

  Evimi Beydağ'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Nakliye şehirler arası ev taşımacılığı konusunda belli ki kaliteli bir firma. Mükemmel bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı güzelce ambalajladılar. İtinalı ve düzenli çalıştılar. Kardeşler Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.