Ofis Taşıma

Beydağ Ofis Taşıma

Kurumumuz Beydağ Büro Nakliye kuruluşları içinde güçlü organizasyon yapısı ve ayrıca mutlak müşteri tatmini düşüncesiyle önde gelen bir kurumdur.

İşyeri nakliye diğer lojistik tiplerinden ayrıcalıklı şekilde çok daha dikkat ve de ehliyet gerektiren bir taşımacılık biçimidir.

Ofis taşımacılığı faaliyetlerimizde kalite perspektifimiz çerçevesinde ilk önce taşıma uzmanımız taşınacak konuma gelerek ofisi inceler. İnceleme bitiminde nakliye planlaması yapılır.

Taşıma esnasında naklin daha seri ve güvenli olabilmesi gayesiyle iş yerinizde bulunan malzemeler sınıf sınıf nakledilir. evrak dolapları ve iş yeri mobilyalarının sökümleri nispeten düzgün olabilmesi gayesiyle kendinden şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır. Ofisinizde mevcut olan bütün eşya avrupadan gelen pet kraft kağıtlara sarılarak paketlenir. Dosyalar ile masa aksesuarları ise kolilenir ve üzerine gereken açıklamalar yazılır.

İşletmemiz iş yeri nakliye faaliyetlerini teminat kapsamına dahil etmektedir.

Beydağ Ofis Taşımacılığı faaliyetlerinde senelerdir önder konumunu muhafaza etmekte olan işletmemiz Kardeşler Nakliye, güven ve sadakatle Beydağ'lılara hizmet sunmaktadır.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Beydağ Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Düşünceleri

 • avatar resmi
  Ekrem TEKİN

  Beydağ'da asansörlü nakliye sistemi olan eşya taşıma şirketlerini inceledim. Kardeşler Nakliye firmasının diğer firmalara kıyasla daha profesyonel olduğunu gördüm ve eşyalarımın nakliyesi hususunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyat yetkilisi Ömer bey ile irtibatta olduk ve dairemin taşınması bitti. Herhangi sorun görmedim. Evimdeki eşyalar zarar görmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Firmayı tüm Beydağ'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Ahmet KAPLAN

  Bir öneri neticesinde Beydağ Kardeşler Nakliye ile anlaşarak eşyalarımı taşıdım. Haldun bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen profesyonelce görevlerini tamamladılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir şekilde taşımacılık işlemini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya nakliyesi işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ruşen SARI

  Evimi Beydağ'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Nakliye şehirler arası ev taşımacılığı konusunda belli ki kaliteli bir firma. Mükemmel bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı güzelce ambalajladılar. İtinalı ve düzenli çalıştılar. Kardeşler Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.