evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye Faaliyetleri

Evden eve taşımacılık işlemleri, ev taşıma kademelerinin, mobilyalar, beyaz eşya ile diğer malzemelerin zarar almaması gerekçesi çerçevesinde tüm tedbirlerin alınması içeriğinde, belirli bir planla uygulanmasıdır. Nakil işlemleri yapılacak tüm materyalin toplanması, ambalajlanarak korunması, kamyon veya kamyonetle ile gidecekleri daireye nakledilip yeni pozisyonlarına konumlandırılması işlemlerini kapsar.

Evden Eve Nakliyat Anlamı İtibariyle Ne Demektir? Nasıl İcra Edilir?

Evden Eve Taşımacılık, evinizde olan tüm eşyaların nakledilecekleri eve ulaştırılmasında, evinizde bulunan eşyaların hasar görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle beraber, deneyimli bir kadro tarafından parçalarına ayırma ve montaj işlemlerinin de gerçekleştirildiği uzman bir nakliye sistemidir.

Evden Eve Nakliye Faaliyetleri

Evden Eve Nakliye yalnızca ev veya ofis eşyalarının nakliyesi amacıyla yapılabileceği gibi, taşınılacak olan evde eşyaların kurularak kullanıma hazır bir şekle getirilmeleri şeklinde de olabilmektedir.

Evde bulunan eşyaların zarar görmesine izin verilmemesi maksadıyla, oldukları yerde demonte işlemleri ve sarma işlemleri yapılarak yeni bir eve nakledilmesi ile tekrar montajlarının yapılması ve kullanılmaya müsait hale getirilmesi süreçleri evden eve nakliyat hizmetlerinin özünü oluşturmaktadır.

Taşınma sürecinin en ileri gelen etabı ve unsuru haline gelen evden eve taşıma, mesleğinin cidden tam anlamıyla erbabı bir firma tarafından icra edilmediği durumda ciddi ve çözümü olanak dahilinde olmayan sorunlara yön verebilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşınması için teslim ettiğiniz şirketin, alanında profesyonel ve tecrübeli bir kadrosu, çelik kasalı evden eve nakliyat kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile itimat edilen bir şirket olması zaruridir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde aslen lüzum atfedilmesi gerekli olan husus ambalajlamadır. Nakil işlemleri yapılacak mobilya, araç gereç ve eşyalarınızın, kullanma türlerine göre seçilen farklı ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak nakliyat için hazır bir şekle getirilmeleri yüksek derecede önemlidir.

Kaliteli ve tecrübeli bir yardımla sıkıntısız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve nakliyat nedir? sorusunu oldukça fazla sayıda insan sormakta ve bu deyimin yanlızca taşınma anlamıyla düşünülmesi de dar bir anlayış olarak benimsenmektedir. Taşınma işleminde hemen fiiliyata başlamadan önce, ciddi bir programlama süreci hazırlanmalıdır.

Kurumumuzun kendi sahalarında ihtisas sahibi olmuş ve aynı şekilde deneyimli personeli yardımıyla, taşınmanın bütün zahmetinden şüphesiz uzak kalabilir ve sorunsuz bir şekilde taşınacağınız mekânınıza taşınabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri Sırasında Gerçekleştirilen İşlemler

- Ekspertiz: Nakliyat projesinin sorunsuz bir şekilde yapılması doğrultusunda taşınacak mekanda inceleme anlamında olan ve kurumumuzun bedelsiz icra ettiği raporlama hizmetimizden yararlanmalısınız.

- Nakliyat sigortası: Eşya taşıma sigortası, tüm yük ve materyalinizi nakil süreçleri esnasında olasılık dahilinde olan ve arzu edilmeyen durumlara ve hasarlara karşı teminat kapsamında bulundurur.

- Söküm ve Kurulum: Eşyalarınızın doğru biçimde paketlenmeleri, kamyon veya tıra düzenli yerleştirilebilmesi ve zarar görmeden taşınması adına demonte hizmetleri firmamızca yerine getirilmektedir. Ayrıca Yatak odası gardrobu gibi demonteleri yapılan mobilyalarınız, yeni yerleşim yerinizde belirlediğiniz gibi pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından montajlanır.

- Ambalaj seçimi ve Taşınacak eşyaların sarılması: Elektrikli eşyalar, mobilyalar, mutfak malzemeleri ve diğer eşyalar için çeşitli paketleme malzemeleri kullanılarak ambalajlama usulleri uygulanmaktadır.

- Taşıma aracına yükleme: Sökümleri ve paketlemesi yapılmış olan möble ve diğer yüklerinizin nakli esnasında sarsıntılara karşı alınabilecek en ciddi tedbir, taşıma aracına düzenli yerleştirilerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Yerleştirme: İstenilen yere nakliyesi yapılan ve monte edilen eşyalarınız tarafınızdan belirlediğiniz gibi konumlandırılır ve kullanılmaya hazır edilir.

- Depolama: Eşya depolama hizmeti sunan kuruluşumuza ulaşmak suretiyle gereken korumalı sandıklarınızı talep edebilir, kaliteli ve emniyetli ev eşyası barındırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamızca Evden eve nakliyat kapsamında bilhassa eşya emniyetliliği konusuna etraflıca özen gösterilir. Kurumsal bir kuruluş anlayışının sağladığı uzman perspektif sonucunda, yük ve eşyaların zayiatı veya tahrip olması gibi olayların önüne geçilir.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda kuruluşumuzun uygulamakta olduğu maliyet düzenlemesi ile, her şahıs kolaylıkla söz konusu hizmetimizi kullanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin problemsiz bir şekilde ve emniyetli koşullar kapsamında taşınması ve yerleştirilmesi için, işletmemize devamlı olarak itimat edebilirsiniz.

» İzmir Evden Eve Nakliyat