Eşya Depolama

Beydağ Eşya Depolama

Depolama, firmamızın arz ettiği güvenli hizmetlerden biridir. Depolama, herhangi bir eşya çeşidinin (örnek olarak araba ve motorlu araçlar, iş yeri eşyaları, evlerinizde mevcut bulunan eşyalar, muhafaza etmek durumunda olduğunuz fazlalık ev eşyaları, değerli kutular gibi) muhafazalı depo binalarında ve kendine özgü depolama kutularında barındırılması faaliyetidir.

Şirketimiz, Beydağ'da evden eve nakliyat ve büro nakliye hizmetleriyle birlikte, hizmet sağladığı şahıs ve kurumların arzusu etrafında müsait ücretlerle belli süreliğine eşya muhafazası işlemleri de sunmaktadır. Bir seneliğine veya daha fazla süreliğine eşya depolama anlaşmalarında tek sefere mahsus olacak şekilde nakliye bedelsizdir.

Haftanın her günü CCTV sistemleri vasıtası ile koruma altında olan depo binalarımız, meydana gelebilecek tüm afetlere karşılık da ayrıca güvencelidir.

Kurumumuzca belirlenen depolama fiyatları, son derece makuldür. Sonradan ekstra fiyat ilave edilmemektedir. Tüm fiyatlandırma, önceden müşterilere sunulmaktadır. Hizmet sunduğumuz birey ve kuruluşların memnuniyetinin amaçlandığı depolama hizmetinde, mecburiyet arzeden herşey firmamızca düşünülmüştür.

» İzmir Eşya Depolama

 

Beydağ Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Düşünceleri

 • avatar resmi
  Ekrem TEKİN

  Beydağ'da asansörlü nakliye sistemi olan eşya taşıma şirketlerini inceledim. Kardeşler Nakliye firmasının diğer firmalara kıyasla daha profesyonel olduğunu gördüm ve eşyalarımın nakliyesi hususunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyat yetkilisi Ömer bey ile irtibatta olduk ve dairemin taşınması bitti. Herhangi sorun görmedim. Evimdeki eşyalar zarar görmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Firmayı tüm Beydağ'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Ahmet KAPLAN

  Bir öneri neticesinde Beydağ Kardeşler Nakliye ile anlaşarak eşyalarımı taşıdım. Haldun bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen profesyonelce görevlerini tamamladılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir şekilde taşımacılık işlemini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya nakliyesi işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ruşen SARI

  Evimi Beydağ'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Nakliye şehirler arası ev taşımacılığı konusunda belli ki kaliteli bir firma. Mükemmel bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı güzelce ambalajladılar. İtinalı ve düzenli çalıştılar. Kardeşler Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.