asansörlü nakliyat

Beydağ Asansörlü Nakliyat

Eşya Taşıma herkes açısından çetin ve karmaşık bir iş olsa da sektörel ve sistemsel ilerlemeler yardımıyla bu dönemlerde ciddi biçimde kolaylaşmış ve güvenli duruma gelmiştir.

Asansörlü eşya taşıma veya büro taşımacılığı, söz konusu gelişmelerden birisidir ve taşınmayı ciddi biçimde kolaylaştırmıştır. Nakliyesi sıkıntılı ve büyük taşınacak materyalin, asansör aracılığı ile nakliyesi, nispeten az bir sürede ve ayrıca nispeten güvenceli biçimde icra edilmektedir. Asansör kullanmakta olan nitelikli bir nakliyat organizasyonu desteği ile taşınmak eskisi kadar sıkıntılı bulunmayacak ve adeta dertsiz olacaktır.

Taşıma süreçleri başlangıcında ev taşıma programı yapılır. Nakledilecek malzemelerin belirlenmesi sonucunda asansörün kullanımının gerekli olabileceği eşyaların bulunduğu da belirlenmişse, taşınma planlarına asansör aracı kullanımı da dahil edilir. Asansör aracı kullanmak suretiyle birey gücünün yeterli olmadığı ağırlık ve büyüklükte olabilecek ev eşyaları, rahatlıkla taşınabilir. Asansörlü evden eve nakliyat etkinlikleri, nispeten az sürede sonuçlandırılabilir. Bireylerin çok daha uzun zamanda taşıyabileceği ev eşyaları, asansör kullanılarak yapılan nakliyat işlemleri yardımıyla dakikalar içerisinde yeni yerine yerleştirilebilir.

Asansör kullanılarak yapılan taşıma işlemlerinde kendi kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan kuruluşumuz, eşya ve yüklerinizin güvenli bir halde nakledilebilmelerini sağlar.

» İzmir Asansörlü Nakliyat

 

Beydağ Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Düşünceleri

 • avatar resmi
  Ekrem TEKİN

  Beydağ'da asansörlü nakliye sistemi olan eşya taşıma şirketlerini inceledim. Kardeşler Nakliye firmasının diğer firmalara kıyasla daha profesyonel olduğunu gördüm ve eşyalarımın nakliyesi hususunda bu şirket ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyat yetkilisi Ömer bey ile irtibatta olduk ve dairemin taşınması bitti. Herhangi sorun görmedim. Evimdeki eşyalar zarar görmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Firmayı tüm Beydağ'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Ahmet KAPLAN

  Bir öneri neticesinde Beydağ Kardeşler Nakliye ile anlaşarak eşyalarımı taşıdım. Haldun bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen profesyonelce görevlerini tamamladılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir şekilde taşımacılık işlemini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya nakliyesi işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ruşen SARI

  Evimi Beydağ'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Nakliye şehirler arası ev taşımacılığı konusunda belli ki kaliteli bir firma. Mükemmel bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı güzelce ambalajladılar. İtinalı ve düzenli çalıştılar. Kardeşler Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.